مجموعه دارا صنعت شما را به خرید بهترین محصولات دیگ بخار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش کلی دیگ روغن داغ دست دوم از بازار اصفهان

استفاده از دیگ بخار در نیروگاه ها و صنعت پتروشیمیفروش دیگ روغن داغ دست دوم در اصفهانتولید کننده دیگ روغن داغ در اصفهان

دیگ روغن داغ که از آن به عنوان بویلر روغن داغ نیز یاد می شود، یکی از انواع دیگ ها می باشد که در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرد که حرارت بالایی مد نظر است. برای سفارش کلی دیگ روغن داغ دست دوم اصفهان مراجعه نمایید.

سفارش کلی دیگ روغن داغ دست دوم از بازار اصفهان

استفاده از دیگ بخار در نیروگاه ها و صنعت پتروشیمی

در صنعت نفتی بر اساس محل به کارگیری، استفاده از دیگ بخار متفاوت است. در پتروشیمی ها جهت تولید پیش گرمایش یا ایجاد گرمایش در ریبویلرها ی برج تقطیر، دیگ های بخار مورد استفاده قرار می گیرند. برج های تقطیر قلب صنایع پتروشیمی محسوب می شوند. و از آنها جهت جداسازی اجزاء نفت و مشتقات نفتی استفاده می کنند. اساس کار این برج ها افزایش سطوح تماس بین فازها است. این برج ها در جداسازی ترکیباتی که به روش فیزیکی ساده امکان جداسازی ندارند، مورد استفاده قرار می گیرند. بخار فوق اشباع و اشباع، در مبدل های حرارتی قابل استفاده هستند. امکان سرد کردن بخار میسر است. می توان مقداری زیادی از انرژی داخلی بخار را گرفت، و آن را سرد کرد، ولی حالت بخار هنوز باقی مانده باشد.

 

استفاده از دیگ بخار در نیروگاه ها و صنعت پتروشیمی

 

بخار فوق اشباع بخاری است که، با تغییر دمای بخار و بدون اینکه تغییر فازی ایجاد شود، به وجود می آید. با عبور بخار اشباع، از سوپر هیتر، بخار اشباع شده به بخار فوق اشباع شده تبدیل می شود. در انجام تصفیه، شکستن هیدروکربن متوسط و غیره نیز از بخار تولید شده توسط دیگ بخار استفاده می گردد. از نیروی بخار تولید شده در دیگ بخار ، در پالایشگاه هایی که نیروهای برق خود را از طریق نیروگاه های داخلی تامین می کنند نیز استفاده می شود. تقسیم بندی نیروگاه های تولید برق در صنعت پتروشیمی، به انواع خورشیدی ، هسته ای،نوع بادی، آبی و زمین گرمایی می باشد که نیروگاه های بخار در ایران از اهمیت ویژه ای برخوردارند. در نیروگاه تولید برق از طریق بخار ابتدا آب به وسیله پمپ ها به داخل بویلرها پمپاژ می گردد. دیگ بخار چدنی یا همان بویلرها آب را به بخار تبدیل می کنند. لذا کوره ای که در دیگ بخار موجود است، با به وجود آوردن گازهای داغ، آب های پمپاژ شده را به بخار اشباع تبدیل می کند.

همچنین بخوانید:  سفارش دیگ روغن داغ برقی از معتبر ترین مراکز

 

 فروش دیگ روغن داغ دست دوم در اصفهان

فروش دیگ روغن داغ دست دوم در اصفهان

با ما برای خرید دیگ بخار صنعتی از دیگ های روغن داغ دست دوم را در اصفهان خریداری کنید. اطلاعات کامل در مورد مشخصات و هزینه ی درخواستی این محصول در شماره واتساپی درج شده است. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید با مشاوران متخصص و خبره ما در تماس باشید و اطلاعات مربوط را به دست آورید. با ما کیفیت عالی را به قیمت مناسب خریداری خواهید کرد.

تولید کننده دیگ روغن داغ در اصفهان

از دیگ روغن داغ در صنایع متعددی استفاده می شود و دارای کاربرد های بسیاری می باشد. روی هم رفته در هر تولیدی و صنعتی که نیاز به گرما و حرارت باشد، دیگ روغن داغ مورد استفاده قرار می گیرد. از صنایعی که از دیگ دستگاه استفاده می شود، می توان به صنایع نساجی، صنایع غذایی، صنعت چوب، تولیدی چرم و تولید موارد همچون سیمان و بتن و بسیاری دیگر از موارد. با بهره گیری از دیگ روغن داغ رسیدن به دماهای بسیار بالا در فشار کاری پایین قابل دسترسی است. بطور معمول درجه حرارت کاری دیگ روغن داغ بین 150 تا 300 درجه سانتیگراد است. در ای دیگ ها با تولید سطح انتقال حرارتی مورد نیاز، گرما گاز های برآمده از احتراق مشعل به روغن حرارتی به روغن حرارتی در حال حرکت انتقال می یابد و سبب افزایش دمای آن می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهندس یوسفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129218148

phone icon شماره ثابت: 02147620026

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Info@darasanat.com

مجموعه دارا صنعت شما را به خرید بهترین محصولات دیگ بخار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.