مجموعه دارا صنعت شما را به خرید بهترین محصولات دیگ بخار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه عرضه بویلر فایر تیوب

مشخصات بویلر فایر تیوب چیست؟محل خرید بویلر فایر تیوب

بویلر فایر تیوب از تجهیزات مهم صنعتی است. این سیستم به طور گسترده در صنایع مختلف مورد استفاده بوده و از نظر ساختمان و مکانیزم عملکرد، به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود. با توجه به کارایی وسیع این سیستم در واحد‌های تولیدی، دیگ بخار ، نقش مهمی در تامین نیاز بازار ایفا می کنند. در همین راستا، فروشگاه ما توانسته است با اختصاص بخش قابل توجهی از بازار، اقدام به عرضه این محصول نماید.

 

فروشگاه عرضه بویلر فایر تیوب

مشخصات بویلر فایر تیوب چیست؟

بویلر فایر تیوب نوعی دیگ بخار است که در داخل آن، گازهای به وجود آمده از آتش، به وسیله چند لوله از درون یک محفظه عبور می کنند. سپس گرمای گازها از طریق دیواره لوله ها و با استفاده از هدایت حرارتی، آب درون محفظه را گرم کرده و در نهایت منجر به ایجاد بخار می شوند. هنگامی که بخار به بالاترین نقطه دیگ می رسد، در یک محفظه قرار می گیرد و برای خروج از دیگ، توسط یک تنظیم کننده کنترل می شود.در مرحله آخر، بخار فوق گرم شده به توربین ها و سیلندرهای موتور جهت تولید کار مکانیکی هدایت می شود. لازم به ذکر است، بخارهای خروجی از طریق دودکش خارج می گردند و معمولا برای گرم کردن آب ورودی، جهت افزایش کارایی دیگ بخار استفاده می شوند.

 

مشخصات بویلر فایر تیوب چیست؟

مخزن بویلر فایر تیوب، در بیشتر موارد استوانه ای است. چرا که استوانه، قوی ترین شکل عملی برای یک مخزن تحت فشار می باشد. همچنین این مخزن استوانه ای میتواند هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی قرار بگیرد. از آنجا که دیگ بخار یک مخزن تحت فشار است، برای جلوگیری از خرابی مکانیکی، به موارد ایمنی متعددی نیاز دارد. چرا که انفجار دیگ بخار، می تواند بسیار ویرانگر بوده و صدمات جبران ناپذیری وارد سازد. به طور مثال، شیرهای ایمنی قبل از ایجاد فشار خطرناک، بخار آزاد می کنند. همچنین دوشاخه های قابل انعطاف بر روی شعله آتش، در دمای کمتر از جعبه آتش ذوب می شوند و در نتیجه اگر سطح آب برای خنک کردن ایمن کوره کم باشد، با خروج پر سر و صدای بخار، به اپراتورها هشدار می دهد.

همچنین بخوانید:  محل فروش بویلر فایر تیوب

 

محل خرید بویلر فایر تیوب

 

محل خرید بویلر فایر تیوب

مجموعه ما به عنوان محلی برای خرید دیگ بخار ، مطابق با بهترین استانداردها در ارائه محصول فعالیت می کند که با توجه به توان رقابتی در بازار، قابلیت عرضه بویلر فایر تیوب به صورت انبوه را دارا می باشد. تمامی مراحل فروش مجموعه مبتنی بر ارائه بهترین خدمات است تا جلب رضایت مشتریان به نحو احسنت فراهم گردد. برای اطلاع از مشخصات بویلر فایر تیوب و همچنین ثبت سفارش خود از هم اکنون می توانید با ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهندس یوسفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129218148

phone icon شماره ثابت: 02147620026

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Info@darasanat.com

مجموعه دارا صنعت شما را به خرید بهترین محصولات دیگ بخار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.