دیگ بخار 3 تن

دیگ بخار 2 تن

یکی از دستگاه ها و تجهیزات گرمایشی برای تولید بخار با فشار زیاد، دیگ بخار 2 تن می باشد. این دستگاه بخار، آب را در کوتاه ترین مدت زمان ممکن به دمای جوش می رساند و آن را تبدیل به بخار می کند. شرکت دارا صنعت در تولید بویلر 2 تن از باکیفیت ترین تجهیزات بهره برده و استاندارد های جهانی را سرلوحه خود قرار داده است. به همین منظور دیگ بخار 2 تن در حال حاضر در اکثر کارواش ها و صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این بویلر بصورت 3 پاس تولید می شود. دیگ های بخار 2 تنی در کارخانه ها و صنایع مختلف به عنوان یک محصول چربی زدا مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین قابلیت ضدعفونی کنندگی دارند. تمامی این ویژگی ها بر قابلیت ها و عملکرد این دیگ بخار می افزایند و آن را به یک دیگ بخار متمایز تبدیل کرده است.

دیگ بخار 2 تن چیست

دیگ بخار 2 تن صنعتی یک مخزن بسته با ظرفیت 2 تن می باشد که از دو بخش اصلی آب و آش تشکیل شده است. دیگ بخار مورد نظر با فشار آب آن را به نقطه جوش رسانده و آن را به بخار تبدیل می کند و آن را آماده برای نیاز های صنایع مختلف آماده می سازد.

عملکرد دیگ بخار 2 تن

بویلر 2تنی دارای تحمل فشار بسیار بالایی می باشد و لوله های دود طوری طراحی شده اند که خیلی راحت قابل دسترسی هستند و این عامل موجب می شود مصرف کننده به مصرف کننده به سادگی قادر باشد به بازدید لوله ها بپردازد. دیگ بخار 2 تن در محیط های کوچک و محدود قابل جاگیری است و شاسی این دستگاه کاملا یکپارچه است و قادر است وزن خود را تحمل کند. ورق هایی که در این دستگاه در قسمت محفظه رفت و برگشتی، کوره و تیوب مورد استفاده قرار گرفته است آتشخوار هستند و در مقابل حرارت های بسیار بالا و آتش مقاوم هستند و هیچگونه واکنشی از خود نشان نمی دهند. این ورق های آتشخوار ساخته شده برای دیگ های بخار هستند و استحکام بالایی دارند. تمامی فرآیند های جوشکاری بر روی بویلر 5 تن از نوع آرگون و زیرپودری هستند و مورد تایید کارشناسان این زمینه می باشد.

ویژگی های بویلر 2 تن

بویلر 2 تن از جنس های چدن و فولاد ساخته می شوند که هر یک عملکرد خاصی دارند. جنس بویلر در ماندگاری و عمر آن نقش بسیار زیادی دارد. به همین منظور خریدار می تواند با توجه به نیاز خود بویلر خود را انتخاب کند. نسبت انرژی که تولید شده ارتباط مستقیمی با انرژِ درونی سیستم دارد؛ به این معنا که تا هر میزانی که را عملکرد دیگ بخار در سطح کمی باشد، تولید بخار نیز با سوخت بیشتری انجام می گردد که در حقیقت عملکرد حرارتی بویلر بالای 90% می باشد. یکی دیگر از تجهیزات مهم در دیگ بخار 2 تن ، مشعل می باشد؛ که با سوخت های گاز و گازوئیل مورد استفاده قرار می گیرد.

برای دریافت مشاوره و سفارش این محصول با واحد فروش در ارتباط باشید: مشاور فروش: مهندس یوسفی شماره تماس: 09129218148 پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید ایمیل: Info@darasanat.com