دیگ بخار 3 تن

دیگ بخار 3 تن

کی از بهترین دستگاه های حرارتی صنعتی برای تولید بخار با فشار زیاد، دیگ بخار 3 تن دارا صنعت می باشد. بویلر 3 تن افقی با ظرفیت 3000 کیلویی جزو محصولات با کیفیت، جدید و پر فروش شرکت دارا صنعت می باشد. این دیگ بخار 3 تنی با رعایت تمامی استاندارد های روز دنیا طراحی و تولید می شوند. قطعاتی که در تولید دیگ بخار 3 تن مورد استفاده قرار می گیرند از بهترین قطعات موجود در بازار هستند و پس از بررسی و کنترل کیفی آن ها بر روی دستگاه قرار می گیرند. دیگ بخار 3000 کیلویی دارای 3 پاس می باشد و کوره یکی از آن پاس ها به شمار می رود. شرکت دارا صنعت در تولید دیگ های بخار از الگو های کشور های برجسته و پیشرفته دنیا، در تولید دستگاه های خود بهره میگیرد. همچنین در تولید دیگ بخار 3 تن ، این شرکت از جدیدترین تکنولوژِی و فناوری روز استفاده می کند. به همین منظور کیفیت بویلر 3 تن در سطح کیفیت جهانی بوده و از دیگر محصولات شرکت های دیگر متفاوت است.

دیگ بخار 3 تن چیست؟

دیگ بخار 3 تن یا بویلر 3 تنی از یک مخزن بسته افقی تشکیل شده است که به منظور تامین بخار آّب مورد نیاز صنایع مختلف، آب را تحت فشار قرار داده تا در کوتاه ترین زمان ممکن داغ شده و آن را به بخار تبدیل کند. این دیگ بخار علاوه بر وظیفه اصلی خود که تولید بخار است به عنوان گرم کننده آب نیز مورد استفاده قرار می گیرد و به شکل برون سوز می باشد. در یک طرف آن آتش و در طرف دیگر آب قرار می گیرد تا به تداخلی با هم نداشته باشند.

ساختار دیگ بخار 3 تن

دیگ بخار 3 تن دارا صنعت دارای لوله انعطاف پذیر است. این دستگاه دارای قدرت گرمایشی بسیار زیادی می باشد و حرارت به بطور یکسان در همه نقاط لوله بطور یکسان منتشر می کند. همچنین این دستگاه به لوله های آتشخوار و فولاد های آلیاژی مجهز می باشد که میزان استحکام بالایی داشته و قدرت انتقال حرارتی زیادی دارند. دیگ بخار افقی 3 تن با طراحی خاصی تولید می شوند و بخش های اصلی آن شامل بدنه، لوله پاس حرارتی و کوره اصلی و فرعی می باشد. مشعلی که در دستگاه بویلر 3000 کیلویی مورد استفاده قرار می گیرد در دیگ بخار افقی جزء با کیفیت ترین مسعل های موجود در بازار می باشد که بر اساس ظرفیت دیگ ، مقدار آن متفاوت خواهد بود. استاندارد های بکار رفته در این دیگ بخار از استاندارد های معتبر جهانی می باشد.

برای دریافت مشاوره و سفارش این محصول با واحد فروش در ارتباط باشید: شماره تماس: 09129218148 پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید ایمیل: Info@darasanat.com