دیگ بخار 5 تن

دیگ بخار 300 کیلویی

دیگ بخار 300 کیلویی دارای بازدهی حرارتی قابل توجه 90 درصد می باشد. در بویلر 300 کیلویی برای تولید بخار به حدود 15 دقیقه زمان نیاز است. بکارگیری لوله های اسپیرال به جای لوله های افقی و عمودی موجب افزایش ضرایب انتقال حرارت حداقل تا 2 برابر می شود. معمولا دستگاه دیگ بخار 300 کیلویی دارا صنعت از سیستم پیش گرم هوای ورودی سوزش برای عملیات سوخت در مشعل با هوای گرم استفاده می کند. این امر سبب می شود فرآیند احتراق برای بطور کاملتری صورت گیرد. همچنین سبب کاهش مصرف انرژی و در نتیجه بازدهی دمایی به شکل قابل توجه ای افزایش می یابد.

دیگ بخار 100 کیلویی

 تمامی ساز و کار های امنیتی و دستگاه های هشداردهنده مهم و ضروری بر روی محصول بویلر 300 کیلو نصب می شود. در حقیقت ساختار خاص و منحصر بفرد دیگ های بخار داراصنعت موجب شده دمای گاز های خارج شده بدون بهره گیری از سیستم های بالا برنده انتقال دما و استخراج انرژی با بکارگیری از دودکش، از دمای بخار تولید شده کمتر شود. بطور معمول دیگ بخار عمودی 300 کیلو گرمی دارا صنعت قابلیت کار با سوخت های گازوئیلی و گاز را دارا می باشند. همچنین بویلر 300 کیلویی دارا صنعت در فشار های 6، 8، 10 و 15 بار طراحی و تولید می شوند.  عملیات جوشکاری در دیگ بخار 300کیلو کاملا استاندارد و مطمئن می باشد و این نیز جزو مزایای دیگ های بخار شرکت دارا صنعت می باشد.

ویژگی های دیگ بخار 300 کیلویی

با استفاده از عایق حرارتی می توان عملکرد و راندمان دستگاه بویلر را بالاتر برد. وجود این عایق ها علاوه بر اینکه سبب پایین آمدن هزینه های مصرف انرژی در محیط های کاری و خانگی می شود، در حفظ و نگهداری از منابع طبیعی نقش بسیار پر رنگی دارند. از ویژگی های دیگ بخار می توان به ابعاد مناسب برای انواع محدود و همچنین هزینه بسیار مناسب آن اشاره کرد. پیاده سازی و بهره وری از دیگ بخار 300 کیلویی بسیار آسان و راحت است. همچنین استفاده از این بویلر ها به منظور فعالیت های پروژه ای و کوتاه مدت بسیار مناسب می باشد. از مهم ترین ویژگی های این دیگ بخار عمودی عدم نیاز آن به فونداسیون می باشد.

برای دریافت مشاوره و سفارش این محصول با واحد فروش در ارتباط باشید: مشاور فروش: مهندس یوسفی شماره تماس: 09129218148 پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید ایمیل: Info@darasanat.com