دیگ بخار 5 تن

دیگ بخار 5 تن

دیگ بخار 5 تن یا به عبارتی دیگ بخار 5000 کیلویی جزو دسته بویلر های بزرگ و با ظرفیت بالا می باشد. دیگ بخار 5 تنی در هر ساعت 5000 کیلوگرم بخار تولید می کند. بویلر 5 تنی دارای فشار بخار خروجی بسیار زیادی می باشد به همین منظور در صنایع گوناگون و کارخانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. این صنایع از دیگ بخار به منظور تولید بخار داغ برای فعالیت های مختلف بهره می برند. دو دو بخش اصلی در مخزن دیگ بخار 5 تن، آب و آتش می باشد. آب ها با سوختن گازها به بخار هایی با فشار زیاد تبدیل می شوند. همه‌ی دیگ های بخار دارای 3 پاس حرارت هستند که انرژی لازم برای تولید بخار را تامین می کنند. عملکرد انتقال حرارت توسط بویلر 5000 کیلو بسیار بالا می باشد.

دیگ بخار 5 تن

نوع طراحی این دیگ بخار شامل لوله آتشی یا فایر تیوب و کوره عقب‌تر یا وت‌بک می باشد. دیگ بخار 5 تن می تواند بخار اشباع شده را بدون استفاده از آب در ظرفیت های بالا تولید کند. این دستگاه قادر است بخار لازم را در 3 شیفت منظم به طور مداوم تولید کند. بخاری که این بویلر تولید می کند از فشار و حجم بسیار خوبی برخوردار می باشد. بویلر 5 تن نیز مانند دیگر دیگ های بخار تولید دارا صنعت قادر است با سوخت های متداول و رایج و حتی به شکل دوگانه سوز کار کند.

اجزای تشکیل دهنده دیگ بخار 5 تن

به دلیل وجود فشار خیلی زیاد مخزن بویلر 5 تن ، این دستگاه ها طبق استاندارد های خاصی طراحی و تولید می شوند. در غیر این صورت ممکن است خطرات و خسارات جبران ناپذیری را برای افراد و محیط بوجود بیاید. در دیگ بخار 5 تن از ورقه های از جنس آلیاژ منگنزدار بر اساس استاندارد های درست مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این ورقه ها باید توسط متخصص و بازرس مورد تایید قرار بگیرند. در بویلر 5 تن لوله های آتشی بکار رفته است که جنس آن ها از آلیاژ های آتشخوار می باشد و عاری از هرگونه شکاف و درزی هستند. بطور کلی همه قطعاتی که در ساخت دیگ بخار 5 تن بکار می روند، ابتدای امر باید مورد تایید افراد ذی‌صلاح قرار گیرند.

برای دریافت مشاوره و سفارش این محصول با واحد فروش در ارتباط باشید: شماره تماس: 09129218148 پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید ایمیل: Info@darasanat.com