مجموعه دارا صنعت شما را به خرید بهترین محصولات دیگ بخار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دیگ بخار دست دوم + مشخصات بسته بندی عمده فله

دیگ بخار دست دوممشخصات دیگ بخاربسته بندی دیگ بخار دست دومدیگ بخار عمدهدیگ بخار فله
دیگ بخار

یکی از وسایلی که در نیروگاه ها بسیار کاربرد دارد، دیگ بخار دست دوم است که بر روی بسته بندی آن مشخصات کامل درج شده است و به صورت عمده و فله عرضه می شود.

دیگ بخار با اسم بویلر نیز شناخته می شود که که در صنایع برای انتقال دما از لوله هایی استفاده می کنند و با فرایند احتراق آب داغ و بخار به دست می آورند.

دیگ بخار دست دوم

شما می توانید از مراکز مختلفی دیگ بخار را به صورت دست دوم خریداری کنید و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار دهید.

در مسیر جریان دیگ بخا تعدادی کنترل کننده وجود دارند که جریان اب و بخار، جریان سوخت و درصد ترکیب شیمیایی را کنترل می کنند. سیستم آب تغذیه دارای دو سیستم است که آب را به سمت دیگ بخار هدایت می کنند تا تبدیل به بخار شود.

این سیستم آبی که کل مجموعه نیاز دارد را فراهم می کند و برای این که بخار ایجاد شود کافی است که تنظیمات لازم را بر روی ان ایجاد کرد. در این قسمت تعداد نمایشگر وجود دارد که فرایند تبخیر را نشان می دهد و اگر دستگاه به تبخیر نیاز داشته باشد نشان می دهد.

گرمکنهای این دستگاه گرمای اضافی و خروجی را برای پیش گرمایش مورد استفاده قرار می دهد و این پیش گرمایش انرژی مجموعه را کاهش می دهد تا بخار تولید شود و افزایش پیدا کند.

این آب تغذیه دارای محلول اکسیژن است که در اثر نشتی درونی ایجاد می شود و به همین دلیل خوردگی و آسیبهایی را به دیگ بخار وارد می کند که به صورت مکانیکی این محلول را از دیگ خارج می کنند.

همچنین بخوانید:  عرضه مستقیم دیگ بخار ۲ تنی به سراسر کشور

با استفاده از دستگاه های مختلف این محلول را خارج می کنند که یکی از این دستگاه ها دی اریتور نام دارد و کاربردهای زیادی دارد. برای افزایش بازدهی سیستم از اکونومایزر استفاده می شود و این سیستم گرما را از گاز خروجی می گیرد و بخاری که تولید می شود را گرم می کند.

آب از اکونومایزر وارد می شود و به سمت درم که وظیفه جدا کردن آب و بخار را دارد حرکت می کند و این سیستم یک محفظه کوچک در پایین بویلر است و به تنظیم آب  و جمع آوری رسوبات می پردازد.

مشخصات دیگ بخار

زمانی که شما قصد خرید دیگ بخار را می کنید باید مشخصات آن را کاملا بررسی کنید و با دقت فراوان محصول را انتخاب نمایید. سیستم بخار یکی از اجزای دیگ بخار است که با آب حرارت می دهد و از آب تغذیه بخار تولید می کند و علاوه بر این میزان بخاری که در دیک ایجاد شده است را کنترل می کند.

این بخاری که ایجاد می شود از یک سیستمی به نام پاپینگ عبور می کند و در این سیستمها از گیجهای فشار استفاده می کنند که در طول زمانهای متناوب بتوانند فشار بخار را کنترل کنند. سیستم سوخت آخری جز از بویلر است که سوخت مورد نیاز را فراهم می کند و دارای ابزار مختلفی متناسب با نوع سوخت است.

بسته بندی دیگ بخار دست دوم

وقتی شما از مجموعه ای دیگ بخار را به صورت دست دوم خریداری میکند آن مجموعه موظف است که با بسته بندی درستی کالا را برای شما ارسال کند.

همچنین بخوانید:  خرید دیگ بخار ۵۰۰ کیلویی دست دوم با نازلترین قیمت

دسته بندیهای مختلفی از دیگ بخار وجود دارد که ما در ادامه قد داریم دسته بندی را بر اساس مسیر نسبی عبور آب و گاز برای شما شرح دهیم پس با ما همراه باشید. یکی از انواع آن بویلر یا دیگ بخار در لوله یا واتر تیوب است که آب از داخل لوله های کوچکی عبور می کند و گرما از این گازهایی که در اطراف ان موجود است به داخل انتقال داده می شود.

بایلر دیگ بخار آتش در لوله و یا فایر تیوپ گازهای داغی را از داخل لوله ها انتقال می دهد و دور تا دور این لوله ها آب وجود دارد.

دیگ بخار عمده

برای خرید دیگ بخار عمده بایستی دسته بندی آن را بر اساس مسیر جریان آب بدانید که این مسیر گردش آب بسیار حائز اهیم می باشد و به دو صورت طبیعی و اجباری است. گردش در دیگهای بخار گردش طبعی به دلیل تفاوت چگالی آب است که این امر در اثر گرم شدن آب به وجود می آید و در این سیستم فرایند اتفاق می افتد و بخار ایجاد می شود.

در جریان مصنوعی آب در طول مسیر جریان پیدا می کند که همین امر منجر به افزایش نرخ بخار می شود. در واقع این پمپ باعث افزایش فشار آب تغذیه می شود و این فشار را با یک گردش اجباری در سیستم به صورتی تنظیم می نماید که بخار ایجاد شود. برای خرید این دستگاه این دون نوع را بررسی کنید و در نهایت انتخاب کیند که کدام یک از انها را نیاز دارید.

همچنین بخوانید:  چک لیست ایمنی دیگ بخار

دیگ بخار فله

کربردهای زیادی برای دیگ بخار فله وجود دارد که در صنایع مختلف از ان استفاده می شود و هر صنعت بر اساس نوع فعالیتی که دارد یک نوع از آن را انتخاب می کند.

یکی نوع از دیگهای بخار ساکن هستند و در نیروگاه ها استفاده می شوند که در یک زمین به وجود می آیند و برق تولید می کنند. برخی از بویلرها دارای اندازه کوچکی هستند و می توان آنها را حمل کرد که این نمونه در صنعت گاز کاربرد دارد.

بویلرهای لوکوموتیو به صورت خاص تولید شده اند و برای توید بخار در تجهیزات ریلی استفاده می شود و بویلرهای دریایی در کشتیها استفاده می شود و کاربرد زیادی دارند. مجموعه ما انواع دیگهای بخار را به صورت دست دوم عرضه می کند و شما می توانید برای خرید به سایت ما مراجعه کنید و آن را با قیمت مناسب خریداری کنید.

شما می توانید تمام سوالات خود را از مشاورین ما بپرسید، آنها آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستید و شما را به صورت تخصصی راهنمایی می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهندس یوسفی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129218148

phone icon شماره ثابت: 02147620026

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Info@darasanat.com

مجموعه دارا صنعت شما را به خرید بهترین محصولات دیگ بخار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.